3 czerwca w Centrum Oświatowo – Kulturalnym im. Jana Heweliusza w Potarzycy odbyły się  międzyklasowe zawody sportowe. W ten sposób uczniowie i nauczyciele obchodzili Dzień Sportu i Dzień Dziecka. W imprezie wzięło udział  9 drużyn, którym kibicowała cała szkoła wraz z wychowawcami i nauczycielami oraz dyrekcją szkoły.

W śród śmiechu, okrzyków , dopingu i ogólnie dobrej zabawie zwyciężyli:

I etap edukacyjny – klasa III

II etap edukacyjny – klasa V

III etap edukacyjny – klasa II

Zawody sportowe były też okazją do otwarcia boiska asfaltowego, na którym zamontowano nowe bramki. Mecz inauguracyjny rozegrały drużyny składające się z dziewcząt z klas IV – VI oraz nauczycielek. Wynik meczu 0:1.

Nie był to jednak koniec tego ciekawego dnia w naszej szkole. Uczniowie mieli bowiem okazję do oglądania efektów pracy uczniów klasy II gimnazjum w ramach zajęć projektowych.