Jeansy to absolutny must have w kobiecej szafie. Już jedna para denimowych spodni daje dziesiątki możliwości stworzenia modnych stylizacji na różne okazje. Nie wiesz, który model wybrać? Sprawdź nasz przewodnik po jeansach damskich dostępnych w każdym sklepie odzieżowym! Zobacz więcej: szkola-potarzyca.pl/Jeansy-damskie-jakie-modele-znajdziesz-sklepie

2 września 2019 (poniedziałek)

12.00 – uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w sali gimnastycznej

13.00 – przejście na plac przy Domu Wiejskim i udział w uroczystości nadania mu imienia Zespołu Folklorystycznego “Snutki”

18.00 – msza święta – poświęcenie plecaków

KLASA 1
KARTY PRACY: ( tylko )
,,Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa” – wydawnictwo Św. Wojciech Poznań.

KLASA 2
PODRĘCZNIK + KARTY PRACY.
,, Kochamy Pana Jezusa” – wydawnictwo Św. Wojciech Poznań.

KLASA 3
PODRĘCZNIK + KARTY PRACY.
,,Przyjmujemy Pana Jezusa” – wydawnictwo Św. Wojciech Poznań.

KLASA 4
PODRĘCZNIK
,,Jestem chrześcijaninem” – wydawnictwo Św. Wojciech Poznań.

KLASA 5
PODRĘCZNIK
,, Wierzę w Boga” – wydawnictwo Św. Wojciech Poznań.

KLASA 6
PODRĘCZNIK
,, Wierzę w Kościół” – wydawnictwo Św. Wojciech Poznań.

KLASA 7
PODRĘCZNIK ( możliwość wypożyczenia w bibliotece szkolnej )
,, Spotkanie ze Słowem” – wydawnictwo Św. Wojciech Poznań.

KLASA 8
PODRĘCZNIK ( możliwość wypożyczenia w bibliotece szkolnej )
,,Aby nie ustać w drodze”- wydawnictwo Św. Wojciech Poznań.

sierpień 26th, 2019

Zakończenie roku szkolnego już za nami. Były łzy wzruszenia i uściski na pożegnanie. … Absolwentom życzymy samych sukcesów na dalszej, edukacyjnej drodze. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom zasłużonego wypoczynku. WSPANIAŁYCH WAKACJI :)

Żywa lekcja historii

czerwiec 17th, 2019

W piątek 14 czerwca gościliśmy w naszej szkole szczególnego gościa – chrześniaka przedwojennej Polski Ignacego Mościckiego. Prezydent Mościcki w 1926r. zarządził dekretem, że każdy siódmy syn w rdzennie polskiej, Nie karane rodzinie zostanie … jego chrześniakiem. Ten zaszczyt przypadł 0anu Ignacemu Kucharzakowi, wujkowi naszego ucznia Piotra Kucharzaka. Nasz gość przeprowadził dla najstarszych uczniów żywą lekcję historii, opowiadając o przywilejami, j anie uzyskał zostając chrześniakiem samego prezydenta. Pokazał nam również książeczkę dokumentującą ten fakt. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za poświęcony nam czas i życzymy wiele zdrowia, zadowolenia o radości.

EKO świętowanie

czerwiec 17th, 2019

EKO Świętowanie!! Znów najlepsi w gminie !!!

Jak nie czytam, jak czytam

czerwiec 17th, 2019

Nasza szkoła co roku bierze udział w akcji czytelniczej “Jak nie czytam, jak czytam”. Tym razem uczniowie klasy 4 i 5 przygotowali przedstawienie kukiełkowe “O rybaku i złotej rybce”.

czerwiec 17th, 2019

Dziś w naszym przedszkolu wesoło i kolorowo. Nasze święto ucztujemy, ze slimeami eksperymentujemy, przy drzewach się gimnastykujemy i w nagrodę niespodzianki otrzymujemy.

Dzień Mamy i taty w przedszkolu

czerwiec 17th, 2019

W minionym tygodniu w naszym przedszkolu odbył się Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki zatańczyły poloneza dla swoich rodziców oraz zaprezentowały program artystyczny. Następnie wręczyły własnoręcznie zrobione upominki.

Dzień Rodzinki

czerwiec 17th, 2019

23 maja  uczniowie klasy pierwszej i drugiej zaprosili swoich rodziców, aby podziękować im za wszystko co dla nich robią. Uroczystość pod nazwą Dzień Rodzinki uświetniły występy dzieci. Następnie wszyscy usiedli do słodkiego poczęstunku. Było cudownie ❤

6 maja uczniowie naszej szkoły uczcili Święto Konstytucji 3. maja programem poetycko – historycznym.