Wakacje się skończyły! 1 września 2011 roku nauczyciele Centrum Oświatowo – Kulturalnego w Potarzycy zgłosili gotowość do pracy, a uczniowie, chociaż niezbyt chętnie, przyszli do szkoły, by znów podjąć trud wkuwania, pisania klasówek i odpowiadania na liczne pytania nauczycieli.

Zebranych powitała pani Prezes Potarzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego – Aleksandra Janicka oraz przedstawiła nowa Dyrektor Centrum mgr Aleksandrę Świderską. Po części oficjalnej głos zabrały dzieci ze szkoły podstawowej w krótkiej części artystycznej.

Na koniec wszyscy rozeszli się do klas i przywitali z wychowawcami. Później już tylko pozostało odjechać do domu z myślami, jak to będzie jutro, kiedy rozpocznie się nauka :)