26 czerwca 2015 roku w sali gimnastycznej Centrum Oświatowo – Kulturalnego im. Jana Heweliusza w Potarzycy odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2014/2015.

Wzięli w niej udział przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola im. Jana Heweliusza w Potarzycy, uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Heweliusza w Potarzycy oraz Niepublicznego Gimnazjum im. Jana Heweliusza w Potarzycy, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Uroczystość zakończenia roku szkolnego poprowadzili: Filip Mikołajczak i Eryk Ratajczyk z klasy II gimnazjum. Na początku uroczystości wręczono pamiątkowe dyplomy grupie przedszkolnej „Tygryski”, a następnie dyplomy ukończenia przedszkola dzieciom z grupy „Puchatki”. Wyróżniono także uczniów klas I– III.

Uczniowie klas starszych, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce otrzymali świadectwa z wyróżnieniem z rąk Prezes Potarzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego, pani Aleksandry Janickiej. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2014/2015 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

zakonczenie_roku_szkolnego