21 stycznia był dniem szczególnym dla przedszkolaków i uczniów. W szkolnych murach pojawili się bowiem wyjątkowi goście: Babcie i Dziadkowie.

Z okazji Ich święta, dzieci i młodzież pod opieką swoich wychowawców przygotowała uroczystą akademię ze specjalnym programem artystycznym. Dumne babcie i szczęśliwi dziadkowie raz po raz nagradzali występujących na scenie gromkimi brawami. Dzieci śpiewały i pięknie recytowały wiersze. Uczennice i uczniowie z klas I – III pokazali próbkę swoich nieprzeciętnych umiejętności kabaretowych w specjalnej wersji programu „Familiada”.Wszystkim Babciom i Dziadkom występ ich wnucząt bardzo się podobał, o czym mogły świadczyć głośne brawa i uśmiechy zadowolenia na Ich twarzach.