singW piątek 26 marca w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbył się II festiwal piosenki gimnazjalnej, który organizuje Gimnazjum w Golinie.

W tym roku uczestnicy festiwalu dopisali, było ich 21, a wśród nich reprezentantka Niepublicznego Gimnazjum w Potarzycy: Marcelina Bilińska z klasy I. Nasza koleżanka zaprezentowała swoje umiejętności wokalne a także taneczne w piosence “O mnie się nie martw”. Partnerem Marceliny w tańcu był Mikołaj Cieślak, też z klasy I.

Przed jury stało nie lada wyzwanie, ponieważ poziom umiejętności uczestników konkursy był bardzo wyrównany. Trzymaliśmy mocno kciuki za nasza koleżankę i… udało się. Marcelina zdobyła II miejsce, a wraz z nim możliwość nagrania piosenki w profesjonalnym studiu, a także lekcje wokalu w JOK-u.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Comments are closed.