Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich szkół gimnazjalnych województwa wielkopolskiego wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Poznaniu. Uczestnicy mieli wykonać ulotkę dotyczącą profilaktyki HIV/AIDS pod hasłem „Zrób test na HIV”. Organizatorem etapu powiatowego była Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Jarocinie, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Decyzją komisji konkursowej miejsce I w etapie powiatowym konkursu zajęła praca Joanny Stawskiej – uczennicy Gimnazjum nr 1 w Jarocinie, miejsce II zajęła praca Martyny Pluty – uczennicy Niepublicznego Gimnazjum w Potarzycy, miejsce III praca Emilii Podgórskiej – uczennicy Gimnazjum w Rusku. Nagrody dla uczestników konkursu ufundowało Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

hiv_d

Comments are closed.