5 grudnia uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami udali się do jarocińskiego kina na mikołajkowy seans. Tym razem na ekrany wkroczył Niko, najsympatyczniejszy renifer świata, pomocnik legendarnej Eskadry Świętego Mikołaja. Nieustraszony renifer powrócił, aby uratować swego małego braciszka Riko i udowodnić światu, że renifery mają miękkie serca i twarde charaktery!

Marzenia Niko się spełniły – trafił do ekipy odlotowych reniferów Świętego Mikołaja. Jednak teraz czeka go zupełnie nowe wyzwanie. Już nie jest sam w domu. Pojawił się młodszy braciszek, który sprawia bohaterowi mnóstwo problemów. Ale kiedy niesforny reniferek zaginie, dzielny Niko stanie na czele wyprawy ratunkowej, mając do pomocy niezawodnych przyjaciół – wiewióra Juliusza i łasicę Wilmę.

Po seansie uczniowie przeszli do restauracji McDonald’s na uwielbiane przez dzieci hamburgery i frytki.

Comments are closed.