W dniach 2-3 lutego 2013 roku w niemieckim Sindelfingen, odbyły się I Mistrzostwa Świata dzieci do lat 13. Polskę reprezentowało kilka reprezentacji klubowych: K.S. Rapid Śrem, UKS Taekwondo Pleszew, UKS Oaza Kórnik, MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin i UKS TKD Kórnik.Do walki o medale stawiło się ponad 1000 zawodników z 30 krajów świata.  Wśród nich była uczennica naszej szkoły Zuzanna Kaczmarek reprezentująca MUKS Białe Tygrysy PWiK Jarocin.

Zuzia wystartowała w kategorii dzieci w wieku 12 – 13 lat, w wadze do 50 kg i zdeklasowała swoje przeciwniczki. W półfinale spotkała się z Niemką Mhaouach Nirsine i ostatecznie wygrała przez nokaut techniczny 20:4. W finale spotkała się z wyższą i bardziej zbudowaną Greczynką Marią Agrapidaki. Walka trwała niespełna minutę i skończyła się wynikiem 15:0.

Źródło: "Życie Jarocina"