6

Sukcesem zakończył się udział uczniów Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w corocznych zmaganiach konkursowych pod hasłem Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia.

Konkurs pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Jarocin dla szkół podstawowych organizowała szkoła z Goliny. Nasi reprezentanci “swoją” roztańczoną Bombolandią wywalczyli III miejsce i wstęp wolny do kina “Echo” w Jarocinie.

Szkoła w Wilkowyi była głównym organizatorem konkursu dla gimnazjów. Szkoła zaproponowała nowy sposób wyłaniania zwycięzców, czy trafiony(?) czas pokaże. Dla nas najważniejsze jest to, że uczniowie gimnazjum zdobyli II miejsce i wstęp wolny do kina.

Tym samym od kilku już lat utrzymujemy się w czołówce w tego typu konkursach. Jest się czym chwalić!