12 grudnia dzieci przedszkolne oraz uczniowie klas I – III wybrały się wraz z opiekunami na spektakl “Czarodziejskie słowa” do Jarocińskiego Ośrodka Kultury.

Teatr ARTENES przeniósł nas w zaczarowany świat baśni gdzie zwykłe proszę, przepraszam, dziękuję ma niezwykłą moc. Jeśli tylko zaczniemy ich używać, świat wokół natychmiast zmieni się na lepsze i nawet w pochmurne dni zaświeci słońce! Niestety okazuje się, że nie każdy zna się na tych czarach. Niektórzy mają z nimi wiele trudności. Tak jak pewna Księżniczka z dalekiego kraju, która straciła wszystko właśnie dlatego, że nie potrafiła się nauczyć tych kilku prostych słów! Musiała przez to znosić wiele trudów i upokorzeń.

Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało i na pewno nigdy nie zapomną o używaniu czarodziejskich słów!

Comments are closed.