Potarzyckie Stowarzyszenie Oświatowe kolejny raz zdecydowało się na zorganizowanie półkolonii letnich dla dzieci i młodzieży. W ten sposób nieprzerwanie od 2007 roku stara się urozmaicić swoim podopiecznym czas wolny od zajęć i szkoły. W ramach projektu zostały zorganizowane dwutygodniowe półkolonie w okresie letnich wakacji.

W tym roku uczestnicy półkolonii zostali przeniesieni w świat przygód, tajemnic i skarbów, jak również sportu. Od starego podróżnika dzieci dowiedziały się o zaginionym skarbie, który odnaleźć będą mogli tylko i wyłącznie najbardziej wszechstronni, najdociekliwsi i najwytrwalsi poszukiwacze. By go odnaleźć, uczestnicy zostali poddani wielu próbom, a po każdych zajęciach otrzymywali wskazówki dotyczące jak zdobyć skarb, jak i kawałki mapy, która wskazywała miejsce jego ukrycia.

Zajęcia odbywały się w dniach 14 – 25. 07. 2014 r. na terenie Centrum Oświatowo – Kulturalnego im. Jana Heweliusza w Potarzycy, Wiosce Indiańskiej – Westernland w Józefowie koło Chocza, Zajeździe Górecznik w Przygodzicach oraz nad jeziorem w Jarosławkach.

 

 

Comments are closed.