14 września br. – nasza szkoła, jak co roku przyłączyła się do akcji , „Sprzątania Świata”.

Podczas apelu zostały przekazane rękawice oraz worki potrzebne do zbierania śmieci, a także odczytano miejsca, które w tym roku miała porządkować nasza szkoła. Uczniowie wraz z opiekunami udali się na przydzielone punkty do porządkowania. Najmłodsze dzieci miały zbierać śmieci na terenie boiska szkolnego. Nieco starsze wokół szkoły, a młodzież tego dnia udała się do lasu i tam pod przewodnictwem nauczycieli porządkowała wybrany teren leśny. Tegoroczne sprzątanie nie należało do łatwych, z powodu wiatru, który smagał roześmiane twarze.

Sprzątanie Świata zakończyło się, a pozostawione pełne worki zostały odstawione w wyznaczone miejsca. Cieszymy się, że choć tak mogliśmy pomóc oczyścić ze śmieci Naszą Planetę

Comments are closed.