Po dwumiesięcznej przerwie dnia 2 września 2013 roku o godz. 9:00 w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 z udziałem członków Zarządu Potarzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego. Ceremonię rozpoczęcia roku szkolnego poprzedziła uroczysta Msza o godz. 8.00 . Uczniowie krótkim montażem muzyczno-poetyckim uczcili rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz fakt zakończenia wakacji

 Pani dyrektor Aleksandra Świderska ciepło i serdecznie powitała uczniów, nauczycieli i rodziców z okazji nowego roku szkolnego, życząc wszystkim dużo zapału do pracy, wytrwałości, optymizmu i uśmiechu na co dzień. Szczególnie gorące słowa skierowała do uczniów klasy pierwszej oraz dzieci z oddziału przedszkolnego. Zapoznała klasy z przydziałem wychowawstw .

Prezes Potarzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego, pani Aleksandra Janicka podsumowała prace remontowe trwające pod nieobecność uczniów oraz życzyła uczniom , nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły, aby nowy rok szkolny był rokiem podejmowania nowych wyzwań oraz kontynuacji dotychczasowych zadań.

Na zakończenie wszyscy udali się do przydzielonych sal, gdzie wychowawcy zapoznali uczniów z tegorocznym planem zajęć lekcyjnych.

Comments are closed.