14.10.2015r. świętowaliśmy podwójnie: z okazji Święta Edukacji narodowej, a także z okazji Ślubowania Pierwszoklasistów.

Na wstępie głos zabrała prezes Potarzyckiego Stowarzyszenia Oświatowego p. Katarzyna Kaczmarek, która w krótkim przemówieniu podziękowała dyrekcji szkoły, nauczycielom i wszystkim pracownikom za współpracę oraz życząc wszystkim dalszych sukcesów nw życiu zawodowym jak i osobistym.

W dalszej kolejności głos zabrał  dyrektor p. Janusz Cieślak, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie.

Młodzi artyści  uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym przedstawieniem kukiełkowym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków.   Podczas ostatniego utworu uśmiechniętym nauczycielom wręczono jeszcze drobne upominki własnoręcznie przygotowane przez uczniów.

Akademię szkolną przygotowały panie: Aleksandra Figaj i Marzena Strabirzyńska.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień nauczyciela

Comments are closed.