22 czerwca 2011 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieci i młodzież szczęśliwa z powodu nadchodzących wakacji przybyła w komplecie na dług oczekiwane spotkanie pożegnalne. Jak co roku uczestniczyliśmy we mszy świętej podsumowującej dziesięciomiesięczną pracę młodzieży. Po nabożeństwie rozpoczęła się część oficjalna. Głos zabrała pani dyrektor, która w ciepłych słowach zwróciła się do uczniów. Podziękowała im za rzetelną pracę w ciągu roku szkolnego. Wszyscy uczniowie(i ci ze szkoły podstawowej i z gimnazjum), równie dumni z własnych sukcesów, pożegnali starszych kolegów, by cieszyć się z zakończenia roku szkolnego. I oni ciężko pracowali, by osiągnąć jak najwyższe wyniki. Na twarzy każdego z nich gościł uśmiech. Z dumą oklaskiwali rówieśników, którzy mogli poszczycić się świadectwem z biało – czerwonym paskiem.

Po wręczeniu świadectw najlepszym uczniom, młodzież rozeszła się do klas, by ostatni raz w roku szkolnym spotkać się z wychowawcami klas, wymienić ciepłe słowa i życzyć sobie udanych wakacji.

Comments are closed.