W czasie ferii naszą szkołę odwiedziły uczennice kl. VI z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Siedleminie. Po powitaniu przez panią dyrektor mgr Beatę Świątek, młodzież SP oprowadziła gości po szkole. Zwiedzano sale lekcyjne, bibliotekę, planetarium oraz szkolny radiowęzeł, w którym odbyło się szkolenie “Młodego operatora szkolnego radiowęzła”.

Uczennice wzięły również udział w kursie pierwszej pomocy, a także w zajęciach pokazowych m. in. z języka angielskiego. Z dyplomami udziału w szkoleniach, upominkami rzeczowymi oraz z uśmiechami na twarzach opuszczały mury naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że w tak sympatycznym gronie spotkamy się we wrześniu… byłoby miło, gdyby zechciały kontynuować naukę w naszym gimnazjum.