28 KWIETNIA 2014 W PLANETARIUM IM. TWÓRCY ANDRZEJA OWCZARKA ODBYŁ SIĘ XIV WOJEWÓDZKI KONKURS ASTRONOMICZNY DLA GIMNAZJÓW. TEMATEM PRZEWODNIM W/W KONKURSU BYŁ SATURN, JEGO KSIĘŻYCE I PODBÓJ. KONKURS ODBYWAŁ SIĘ W FORMIE PISEMNEJ. WALCZYŁO 33 UCZESTNIKÓW. NIESTETY LAUREATAMI PIERWSZYCH MIEJSC NIE ZOSTALI UCZNIOWIE SZKÓŁ Z JAROCINA I OKOLIC

I – EWELINA WARZECHA – TRZCINICA
II – KORNELIA NOCULAK – LASKI
III – MICHAŁ WAWRZYNIAK – KALISZ

NAJLEPSI UCZESTNICY Z JAROCINA I OKOLIC TO :

KAROLINA GRYGIEL I JONASZ STRZODA Z JARACZEWA,
ŁUKASZ FLORCZYK Z GIMN. NR 1 JAROCIN,
MAGDALENA KARCZ – GIMN. NR 5 JAROCIN,
EDYTA CHŁOPACKA Z RUSKA,
ERYK RATAJCZYK Z POTARZYCY.

WSZYSCY UCZESTNICY KONKURSU OTRZYMALI NAGRODY UFUNDOWANE PRZEZ POTARZYCKIE STOWARZYSZENIE OŚWIATOWE, BURMISTRZA JAROCINA I STAROSTWO POWIATOWE.

 

Comments are closed.